Z wizytą u zachodnich sąsiadów – odkryj piękno Niemiec

Chcąc zwiedzić nowe, niezwykłe miejsca i przeżyć niezapomniane przygody wcale nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata. Warto rozważyć bliższe, często niedoceniane kierunki i wybrać się na wycieczkę do jednego z naszych sąsiadów – wyjazd do Niemiec to doskonały pomysł dla osób, które mają ochotę na krótką, niedrogą, a przy tym pełną wyjątkowych atrakcji podróż!

W ofercie Biura Podróży Arion znajdą Państwo trzydniową wycieczkę do Berlina i Poczdamu – w trakcie tego krótkiego, intensywnego wyjazdu na uczestników czeka mnóstwo wrażeń. Najpierw zwiedzanie Berlina – Alexanderplatz, Brama Branderburska, Wyspa Muzeów i wiele innych znanych zakątków majestatycznej stolicy Niemiec. Następnie Poczdam z Pałacem Cecylienhof oraz wpisanym na listę UNESCO zespołem parkowo-pałacowym Sanssouci. Piękna architektura, pyszne jedzenie, niesamowite zbiory muzealne oraz panoramiczny widok na miasto z berlińskiej wieży telewizyjnej – to wszystko z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom wycieczki.

Inna propozycja to wycieczka objazdowa po zamkach Ludwika II Bawarskiego połączona ze zwiedzaniem Monachium. W trakcie tego sześciodniowego wyjazdu będzie można zobaczyć piękne, światowej sławy zamki – Neuschwanstein, Hohenschwangau, Linderhof oraz Herrenchiemsee i poczuć niesamowitą, przesiąkniętą historią atmosferę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wycieczek oraz do sprawdzenia dostępnych terminów!

adminZ wizytą u zachodnich sąsiadów – odkryj piękno Niemiec