Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

WCZASY nad Bałtykiem z DOJAZDEM AUTOKAREM SUPER miejsce na wypoczynek – JASTRZĘBIA GÓRA WYCIECZKA do TRÓJMIASTA i Muzeum Figur Woskowych w cenie!

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wczasowy „PROMENADA-FALEZA”– 10 metrów od morza w Jastrzębiej Górze tuż obok Gwiazdy Północy najbardziej na północ wysuniętego punktu linii brzegowej polskiego wybrzeża położony jest tuż przy Bałtyku, na klifie, z którego rozciąga się przepiękna panorama morza. Opadający w dół sosnowy las, oddziela miasteczko od plaży, a obok, w rezerwacie przyrody na przylądku Rozewie znajduje się latarnia morska (wys. 32 m). Łagodne zejście do plaży znajduje się na zachodnim krańcu J. Góry nr 25, plaża jest tu wyjątkowo szeroka. Ośrodek jest ogrodzony, na parterze recepcja i stołówka. Zakwaterowanie w budynkach murowanych, pokoje: 1, 2, 3 os.  z balkonami oraz domki dla 4 os. (pokojach 2 os.). Wszystkie pokoje z łazienkami (WC, natrysk, umywalka) i TV sat.

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu. 

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION. 

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem z Krakowa do ośrodka w obie strony,
  • noclegi w pokojach 2, 3 os. z łazienkami,
  • opłatę klimatyczną,
  • śniadania i kolacje w formie bufetu,
  • obiady serwowane,
  • autokarową 1-dniową wycieczkę z przewodnikiem do Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk)
  • zwiedzania Muzeum Figur Woskowych w Jastrzębiej Górze,
  • ubezpieczenie NNW do 5000 zł,
  • podatek VAT
  • Pokój 1-os. dopłata: 50 zł/doba
Cena nie zawiera:

cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Info praktyczne

Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, a ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu i suchy  prowiant na drogę powrotną. Wskazane jest zabranie: legitymacji szkolnej, obuwia domowego i sportowego, kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, leków i ulubionych gier oraz interesującej książki. 

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki