Wczasy nad Bałtykiem Sianożęty 11 dni
Kraj: Polska
Miejsce: Sianożęty
Cena od: 1600.00
Kategoria: ***
Dom wczasowy "Solator" położony jest w centrum, 150 m od plaży. Sianożęty to kameralna osada letniskowa oddalona 12 km od Kołobrzegu, znana z szerokiej piaszczystej plaży, żywicznych lasów, czystej wody oraz zdrowego mikroklimatu nasyconego jodem. Na terenie obiektu: jadalnia, recepcja, sala konferencyjna, Wi-Fi, sala do organizacji wieczorków tanecznych, sala do ping-ponga, miejsce na grilla, plac zabaw, kompleks boisk sportowych. Zakwaterowanie: do dyspozycji dwa pawilony hotelowe: Pawilon B-pokoje 2-3-osobowe z łazienkami i balkonami, Pawilon C-pokoje 1 i 2-osobowe z łazienkami, bez balkonów. Na wyposażeniu telewizor, czajniki elektryczne. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadania i kolacje-w formie bufetu, obiad serwowany.
Program:

WCZASY nad Bałtykiem z DOJAZDEM AUTOKAREM
SIANOŻĘTY k/Ustronia Morskiego
WYCIECZKA do KOŁOBRZEGU w cenie!

Sianożęty k/Ustronia Morskiego to osada letniskowa, jedno z najbardziej popularnych kameralnych kąpielisk polskiego wybrzeża, położone 12 km od Kołobrzegu. Miejscowość  znana jest z szerokiej piaszczystej plaży, żywicznych lasów, czystej wody oraz zdrowego mikroklimatu. Oferuje łagodny klimat, czystą, morską wodę, piaszczyste, szerokie plaże, zielone wydmy i orzeźwiające powietrze przesycone jodem. Bliska odległość od Kołobrzegu i Wyspy Wolin oraz Latarni Morskiej w Gąskach pozwala na realizację bardzo atrakcyjnego wypoczynku nad Bałtykiem.

Zakwaterowanie:

Dom Wczasowo - Wypoczynkowy  SOLATOR - położony w ścisłym centrum osady Sianożęty w odległości 150 m od plaży. Posiada 240 miejsc noclegowych w dwóch pawilonach hotelowych.
Pokoje: 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i pojedynczymi łóżkami; czajniki elektryczne, szklanki, szafy, stoliki, krzesła oraz pościel i TV.
Pawilon B : pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i balkonami,
Pawilon C : pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami

Na terenie obiektu:  jadalnia, recepcja, sala konferencyjna, Wi-Fi, sala do ping-ponga, sala do organizacji wieczorków tanecznych, miejsce na grill, plac zabaw, kompleks boisk sportowych.

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu. 

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION. 

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem do ośrodka w obie strony
  • noclegi w pokojach 1, 2, 3 os. z łazienkami
  • śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane
  • autokarową 1-dniową wycieczkę z przewodnikiem do Kołobrzegu
  • wieczorek taneczny przy muzyce na żywo (ciasto, kawa lub herbata gratis)
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • ubezpieczenie NNW do 5000 zł
  • podatek VAT                                   
Cena nie zawiera:

dopłaty: pokój 1-os. dopłata: 70 zł/doba.
opłata klimatyczna płatna w recepcji: 2 zł/dzień
rejs statkiem po Morzu Bałtyckim z Portu w Kołobrzegu: 25 zł/os
cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie

Info praktyczne

Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie + prowiant na drogę powrotną. Wskazane jest zabranie legitymacji szkolnej, obuwia domowego, kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne.

Terminy i ceny
1. 11.09.2020 21.09.2020 11 dni
1600 PLN
Rezerwuj
adminWyniki