Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

1 dzień

Wyjazd z Katowic o godz. 07:00, Krakowa o godz. 08:30 Przejazd do KRASICZYNA – zwiedzanie XVI-wiecznego Zamku którego budowę rozpoczął kasztelan przemyski Stanisław Krasicki. Zamek uważany jest za perłę polskiego renesansu. Przejazd na Ukrainę do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa, m.in: Góra Zamkowa z Kopcem Unii Lubelskiej – piękna panorama miasta, Kościół N.M.P. Śnieżnej, Dworzec Kolejowy, Politechnika, Uniwersytet Lwowski, Ossolineum, Cerkiew Św. Jerzego. Przejazd na Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich. Następnie spacer od Pomnika Adama Mickiewicza do Wałów Hetmańskich i Opery. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Przejazd do ZŁOTEJ PODKOWY, zwiedzanie: OLESKO – miejsce narodzin Jana III Sobieskiego, bogata ekspozycja obrazów, rzeźby, przedmiotów sztuki użytkowej; PODHORCE – Zamek Koniecpolskich, Rzewuskich i Sanguszków. POCZAJÓW – prawosławna Ławra, najważniejsze sanktuarium prawosławne w zachodniej Ukrainie. Powrót do Lwowa, obiadokolacja, nocleg

4 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd na zwiedzanie LWOWA: Kaplica Boimów, Rynek, Apteka – Muzeum, Kamienica Królewska, Katedra Łacińska, Dzielnica Ormiańska z Katedrą, Cerkiew Wołoska, Cerkiew św. Jerzego. Przejazd do ŻÓŁKWI – zwiedzanie miasta w którym dzieciństwo i młodość spędził Król Jan III Sobieski. W późniejszym czasie uczynił z tutejszego zamku pierwszą rezydencję królewską nazywaną „Małym Wawelem”. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót w godzinach wieczornych.

Zakwaterowanie:
  • 3 noclegi w hotelu *** we Lwowie (pokoje 2 – osobowe z łazienkami),
Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE

Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE

Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE

Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE

Linia południowa: Tychy - KATOWICE

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg.

4/ Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem. ARION.

Położenie

1. Lwów, Obwód lwowski, Ukraina
2. Lwów, Obwód lwowski, Ukraina
3. Olesko, Obwód lwowski, Ukraina
4. Olesko, Obwód lwowski, Ukraina
5. Poczajów, Obwód tarnopolski, Ukraina
6. Poczajów, Obwód tarnopolski, Ukraina
7. Podhorce, Obwód lwowski, Ukraina
8. Podhorce, Obwód lwowski, Ukraina
9. Żółkiew, Obwód lwowski, Ukraina
10. Żółkiew, Obwód lwowski, Ukraina

Cena zawiera:

przejazd  busem/mini autokarem z klimatyzacją, opłaty drogowe i parkingowe, 3 noclegi w hotelu *** we Lwowie (pokoje 2 – osobowe z łazienkami), 3 śniadania – bufet, 3 obiadokolacje: dwa dania + napój, opieka pilota – przewodnika, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty wyjazdu, dopłata do pokoju 1-osobowego:  +320 zł, dopłata za bilety wstępu: + 60 zł, kolejność zwiedzania może ulec zmianie, cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Info praktyczne

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki