Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

Pierwszy dzień: Wyjazd z placówek wg. rozkładu jazdy. Przejazd autokarem do ŁAZÓW k/Mielna. Przyjazd do ośrodka we wczesnych godzinach wieczornych, zakwaterowanie w pokojach, obiadokolacja, nocleg.

Wypoczynek połączony z wieloma atrakcjami, m.in.

- wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Kołobrzegu – w trakcie wycieczki uczestnicy pod okiem przewodnika zapoznają się z historią miasta, a także poznają najciekawsze miejsca i najważniejsze zabytki Kołobrzegu, m.in.: Ratusz, Muzeum Oręża Polskiego urządzone w średniowiecznej kamienicy, Katedrę z wieloma cennymi skarbami oraz Latarnię Morską w porcie skąd spacerując po szerokiej, piaszczystej plaży można dojść do molo.

- rejs statkiem po morzu trwający około 1h; wypływamy z portu w Kołobrzegu w trakcie zwiedzania miasta. Wycieczka do Mielna komunikacją miejską – atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona i zradiofonizowana plaża, z promenadą gdzie można zagrać w szachy figurami znacznej wielkości.

- latarnia morska w Gąskach (podczas wycieczki do Mielna) – jest to największa atrakcja Gąsek, druga pod względem wysokości w Polsce, licząca 50,2 m wysokości. Jej budowę ukończono na przełomie 1877/1878 roku. Jest udostępniona dla zwiedzających, a wejście na latarnię jest dogodne, nie wymaga wielkiego wysiłku nawet dla osób o przeciętnej kondycji. Z tarasu można podziwiać przepiękną panoramę okolicy, a u jej stóp zlokalizowane są punkty gastronomiczne, gdzie można odpocząć przy szklance napoju.

- ognisko z pieczeniem kiełbasek, a ponadto:

- zajęcia integracyjne Zajęcia te rozpoczynają pobyt grupy, są również realizowane w trakcie pobytu. Sprzyjają lepszemu poznaniu wszystkich uczestników, tworzeniu pozytywnych relacji pomiędzy nimi, zwiększają spójność grupy, mają korzystny wpływ na komunikację i wzajemne zrozumienie, zwiększają poczucie bezpieczeństwa oraz podnoszą gotowość do współdziałania. Należą do nich takie zabawy jak: tratwa, punkty oparcia, pięciobój pytona, grupki, sygnały, Gucio.

- rozgrywki i turnieje sportowe Ruch i zajęcia sportowe to podstawa wypoczynku dzieci i młodzieży, dlatego nie może zabraknąć takich gier jak: piłka nożna, siatkowa i koszykowa, dwa ognie, przeciąganie liny, tenis stołowy, kometka, biegi na orientację, podchody, ringo i inne. Kadra prowadzi również zajęcia ogólnorozwojowe, lekkoatletyczne podnoszące sprawność fizyczną wszystkich kolonistów i obozowiczów. W każdym turnusie organizujemy również olimpiadę podczas której uczestnicy mogą się zmierzyć ze sobą i sprawdzić swoją kondycję.

- gry i zabawy Pobyt na naszych koloniach i obozach urozmaicamy również realizując liczne gry i zabawy. Do najpopularniejszych należą: „Jeden z Dziesięciu”, „Kalambury”, „Randka w Ciemno”, „Blondyni kontra Blondynki”, „Brakujące Krzesło”, „Bal przebierańców”, prezentacja skeczy, Neptunalia, chrzest morski, śluby kolonijne. Dla młodych dam organizujemy konkursy makijażu i fryzur oraz rewię mody. W każdym turnusie organizujemy również wybory Miss i Mistera kolonii/obozu oraz ulubione przez wszystkich dyskoteki.

- zabawy oraz konkursy muzyczne i plastyczne Bardzo popularne i lubiane zwłaszcza przez młodszych uczestników. Zabawy muzyczne: konkurs piosenki, wspólne śpiewanie i muzykowanie przy ognisku, konkurs tańców disco. Plastyczne atrakcje: plener malarski - zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów naturalnych (piasek, liście, muszelki), pocztówka z wakacji, konkurs rzeźby z piasku i inne.

- a przede wszystkim plażowanie, kąpiele morskie i... wiele, wiele innych atrakcji!

Ostatni  dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z ośrodka, pobranie prowiantu i wyjazd w drogę powrotną. Przejazd autokarem pod opieką wychowawców. Powrót w godzinach wieczornych.

              Program pobytu kolonii jest dostosowany do wieku uczestników, ich preferencji, wielkości grup oraz warunków panujących w miejscu pobytu. Dla wszystkich przygotowujemy wiele różnorodnych zajęć. Nie tylko kąpiele w morzu czy spacery. Wszyscy uczestnicy biorą aktywny udział w codziennych zajęciach. Staramy się wykorzystać wolny czas najlepiej jak można, tak aby wszyscy wrócili zadowoleni z niezapomnianymi wrażeniami.

Zakwaterowanie:

Ośrodek  Wypoczynkowy „BRYZA”

Zmodernizowany ośrodek położony na obszernym (2,6 ha), ogrodzonym, zielonym i ładnie zagospodarowanym terenie w odległości 100 m od wejścia na piękną i piaszczystą plażę, 200 m od centrum Łaz i 400 m od przystanku komunikacji z Mielnem. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4, 5 - osobowych z samodzielnymi łazienkami i pojedynczymi łóżkami; pokoje wyposażone w szafy, stoliki, krzesła oraz pościel. Ośrodek jest świetnie przygotowany do organizacji grupowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Ośrodek posiada o dyspozycji uczestników na terenie obiektu: przestronna jadalnia, sala dyskotekowa, sala do tenisa stołowego, sale telewizyjne, siłownia, sala komputerowa, plac zabaw dla dzieci, miejsce na organizacje ogniska, boiska sportowe i duże tereny rekreacyjne. Grupa korzystać będzie z bezpiecznej plaży strzeżonej przez ratowników WOPR.

Galeria OW "Bryza"

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu. 

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE 

Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE 

Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE 

Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE 

Linia południowa: Tychy - KATOWICE 

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION. 

Położenie

1. Łazy, Polska

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) pod opieką wychowawców,
  • noclegi w OW Bryza w Łazach,
  • wyżywienie 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja,
  • ubezpieczenie NNW do 5 000 zł na czas przejazdu i pobytu,
  • całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz ratownika wodnego podczas kąpieli w morzu,
  • opiekę medyczną (pielęgniarka w ośrodku, lekarz na telefon),
  • atrakcyjny program pobytu (szczegóły w ramowym programie imprezy),
  • podatek VAT.
Cena nie zawiera:

Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Info praktyczne
  • Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, a ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu i suchy  prowiant na drogę powrotną.
  • Wskazane jest zabranie: legitymacji szkolnej, obuwia domowego i sportowego, kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, leków i ulubionych gier oraz interesującej książki.

 

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki