Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

DARŁÓWKO – dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów. W Darłówku warto zobaczyć widok z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasu Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.

Program: • DOSKONAŁA FORMA – różne formy ruchu: fitness, jogging, aerobic, stretching.
• PROJEKTANTKA MODY – przygotowanie wymarzonego stroju na pokaz mody.
•ZABAWY Z MAKIJAŻEM – eksperymenty kolorowymi kredkami lub farbkami do ciała.
•FRYZJERSTWO BEZ CIĘĆ - stylizacjia fryzur, kolorowe pasemka, warkoczyki, ozdoby.
•MORSKIE INSPIRACJE – własnoręcznie wykonana pamiątkę z wakacji, z nietypowych materiałów, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki).
• WARSZTATY MAŁEJ TWÓRCZOŚCI – malowanie na wielkich formatach i asfalcie.
•PARK WODNY „JAN”– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
•PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Spacery po okolicy i wzdłuż plaży. Ogniska, dyskoteki z nauką tańca współczesnego.
•WYCIECZKA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ – zobaczymy z bliska najwyższe w tej części Europy wiatraki i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
•SZKOŁA DOBRYCH MANIER – czyli jak należy się zachować w różnych sytuacjach. Dowiecie się także, co to jest mowa ciała i jak ją odczytywać.
•PIĘKNIE WYGLĄDAMY I CZUJEMY SIĘ ŚWIETNIE – jemy zdrowo, kolorowo. Zasady mądrego odżywiania oraz tajniki zdrowej diety.
•WYCIECZKA DO DARŁOWA – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-ciokilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.
•UCZESTNICTWO W OTWARTYCH IMPREZACH – na terenie Darłówka i Darłowa.

DLA CHĘTNYCH PROGRAMY ZAJĘĆ DODATKOWO PŁATNYCH: + 140 zł/os.):
GOKARTY – wycieczka bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi czterokołowymi pojazdami.
WODNA ADRENALINA – zabawa w walcu zorbing i na trampolinie wodnej.
PARK LINOWY „Nad Bałtykiem”- zabawy na wysokości wzmacniające mięśnie i siłę woli.
STRZELECTWO – strzelanie z łuku sportowego, procy i wiatrówki z lunetą.
KAJAKI – nauka wiosłowania i mini wyprawa: 1 x 1,5 godz.
WIOSKA HOBBITÓW – nocna gra fabularna DRUŻYNA SMOKA + 80 zł/os. za udział w niezwykłej, pełnej przygód, nocnej grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Program wakacyjnych kolonii dla dzieci i obozów młodzieżowych dostosowany jest do wieku uczestników, ich zainteresowań, preferencji, wielkości grup, infrastruktury bazy noclegowej oraz warunków atmosferycznych. Dbamy o to, by posiłki były różnorodne,
smaczne i spełniały normy żywienia dzieci i młodzieży. Zgodnie z zasadami bezpiecznej zabawy organizujemy dla wszystkich uczestników wiele różnorodnych zajęć: sportowych, muzycznych, plastycznych, małych form teatralnych, itp.., nie tylko kąpiele w morzu pod opieką kadry i ratownika WOPR, wycieczki autokarowe, czy nadmorskie spacery po plaży i okolicy z wychowawcami. Wszyscy uczestnicy są zachęcani przez ciekawe propozycje kadry do aktywnego udziału w codziennych zajęciach, a dla zwycięzców konkursów i zawodów gwarantujemy dyplomy i nagrody. Kadra opiekunów wspólnie z uczestnikami wypoczynku stara się wykorzystać ten wakacyjny czas najlepiej, jak można, by wszyscy wrócili wypoczęci, zadowoleni z pobytu nad Bałtykiem i marzyli o kolejnym wyjeździe na wakacje.

Zakwaterowanie:

OW „KAMA” Położenie: 300 m od plaży. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem.
Zakwaterowanie: pokoje 4-osobowe z łazienkami, balkonami na piętrach lub tarasami na parterze. Ośrodek KAMA to 3-piętrowy nowo wybudowany obiekt z windą. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Do dyspozycji: plac zabaw, zewnętrzna siłownia, boisko do siatkówki, duża sala, nowoczesna stołówka. Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu) + obiad i deser. Pierwszy posiłek: ciepła kolacja, ostatni: śniadanie + suchy prowiant.

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu. 

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE 

Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE 

Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE 

Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE 

Linia południowa: Tychy - KATOWICE 

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION. 

Cena zawiera:

• przejazd autokarem z klimatyzacją w obie strony,
• zakwaterowanie w 4 - os. pokojach z łazienkami,
• wyżywienie 4 posiłki dziennie z deserem, suchy prowiant,
• program rekreacyjno-sportowy wg opisu + rejs statkiem,
• wykwalifikowaną opiekę wychowawczą, ratowniczą, 
• ubezpieczenie TUiR AXA NNW (do 5000 zł), 
• opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera:
  • dopłata za pokój 1-os. lub w przyp. 1 os. w pok.2 os.: 40 zł/doba/os.
  • cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.
Info praktyczne
  • Wskazane jest zabranie legitymacji szkolnej, stroju kąpielowego, wygodnego obuwia domowego i sportowego, kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, okrycia przeciwdeszczowego, leków przyjmowanych stale.

  • na miejscu istnieje możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych,

  • cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

 

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki