Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:
Zapraszamy na wycieczkę do Krajów Beneluxu, a szczególnie do zwiedzania słynnych ogrodów Keukenhoff w których zakwita corocznie ponad 7 milionów tulipanów. Dla koneserów zwiedzania mamy w programie wizytę na farmie serowej, zwiedzanie Rijksmuseum z obrazem Rembrandta, wizytę w szlifierni diamentów oraz wieczorny rejs statkiem po urokliwych kanałach Amsterdamu. Wstąpimy również na słynną giełdę kwiatową Floraholland, gdzie codziennie swoich nabywców znajduje kilka milionów kwiatów, zwiedzimy Park Madurodam w którym zobaczymy miniatury najważniejszych zabytków Niderlandów.
Program:

1 dzień 
Wyjazdy z miast: 
Wyjazd z Krakowa godz. 05:00, Katowic godz. 06:00, Wrocławia godz. 08:00. Dla osób spoza Krakowa możliwe dodatkowe noclegi przed i po wycieczce: + 65 zł/os/nocleg w pokoju 2-os, wyjazd na wycieczkę z hotelu, przejazd do hotelu w Niemczech. Obiadokolacja, nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Przejazd do Skansenu ZAANSE SCHANS - zwiedzanie jednej z największych atrakcji turystycznych Holandii. Pięknie odrestaurowane wiatraki wykonują tu swoją pracę jak przed wiekami. Wizyta na farmie serowej - prezentacja wyrobu tradycyjnego sera i degustacja. Przejazd przez region cebulowy wśród kwitnących pól do LISSE i zwiedzanie KEUKENHOFF (ok. 14 Euro) – największego wiosennego ogrodu świata, gdzie na obszarze 32 ha zakwita co roku ponad 7 milionów kwiatów cebulowych. Przejazd do Delft i obiadokolacja w restauracji, a następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

3 dzień
Wczesne śniadanie. Przejazd i zwiedzanie giełdy kwiatowej FLORAHOLLAND gdzie podczas aukcji kilkanaście milionów kwiatów dziennie zmienia właściciela. Przejazd do HAGI – siedziby holenderskiego rządu, parlamentu oraz króla i zwiedzanie: Binnenhof – zespół domów parlamentu, Pałac Królewski, stary Ratusz. Po spacerze przejazd i wizyta w MADURODAM (11 Euro) – Holandii w miniaturze, gdzie w skali 1:25 przedstawione są najbardziej charakterystyczne budynki i miejsca Niderlandów. Przejazd do SCHEVENINGEN nadmorskiego kurortu i dzielnicy Hagi z najszerszymi plażami w Holandii, wydmami i ogromnym molo. Obiadokolacja w restauracji na nadmorskim bulwarze. Następnie przejazd do ROTTERDAMU – najnowocześniejszego holenderskiego miasta i największego w Europie portu przeładunkowego. Objazd autokarem po głównych ulicach i koło domów sześciennych przy stacji Blaak. Przyjazd pod Euromaszt i wjazd  na platformę widokową (9 Euro) skąd roztacza się przepiękna panorama. Przejazd do hotelu nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Amsterdamu. Wizyta w szlifierni diamentów - prezentacja pracy szlifierzy i gotowych wyrobów z możliwością zakupów. Następnie zwiedzanie Rijksmuseum ze słynnym obrazem Rembranta Van Rijn  „Straż Nocna” (ok.18,00 EUR). Dla nie zainteresowanych wizytą w muzeum spacer po największym targu ulicznym na Albert Cuypstraat. Następnie zwiedzanie: centrum miasta, rejs po kanałach Amsterdamu (ok. 12 EUR) i obiadokolacja. Spacer ulicą Zedijk, Neumarkt. Wieczorem wyjazd do hotelu w Niemczech. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Dalsza podróż do Polski. Planowany przyjazd do Krakowa w godzinach nocnych ok  godz. 22:30 – 23:00

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION (tel. 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl).
Autokary główne wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic wyjazdy z pozostałych miast na zasadzie "połączeń antenowych" realizowanych przy minimum 6 osobach.

Zakwaterowanie:

4 noclegi w Motelach*** i Hotelach***, pokoje 2 - 3 osobowe z łazienkami,

Transport:

1/ Miasta wyjazdowe: Kraków Plac Matejki  godz. 05:00  , Katowice ul Górnośląska Mc Donalds/stacja PB w stronę Wrocławia godz. 06:00, Wrocław, Autostrada A-4 stacja paliw ORLEN na węźle Bielany godz. 08:00

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

(Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z Biurem  tel 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl)

Cena zawiera:
 • Przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • 4 noclegi w Motelach*** i Hotelach***, pokoje 2 - 3 osobowe z łazienkami
 • 4 śniadania – bufet
 • 4 obiadokolacje: dwa dania + woda
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL do 15.000, NNW do 2.000 EUR i bagażu do 200 EUR
 • podatek VAT
 • opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Cena nie zawiera:
 • Dopłata do pokoju 1 –osobowego: + 560,00 zł
 • DOPŁATA do: taxy hotelowej, biletów wstępu, komunikacji miejskiej, ewentualnych przewodników lokalnych
 • słuchawek Tour Guide: ok. 85-95 euro.  CENY BILETÓW WSTĘPU I OPŁAT MOGĄ ULEC ZMIANIE
 • Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych
Info praktyczne
 • Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie
 • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki