Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:
Weź udział w wyjątkowym jarmarku wielkanocnym, skosztuj tradycyjnych specjałów regionalnych, wsłuchaj się w koncertujących muzyków, wybierz najlepsze świąteczne prezenty dla swoich bliskich. I przede wszystkim: baw się dobrze!!
Program:

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd do WIEDNIA w godzinach porannych. Zwiedzanie Ringstrasse, Opera, Hofburg (zimowa rezydencja cesarska), Teatr Dworski, spacer po Starym Mieście: ulica Graben  z wierzą Morową, Katedra św. Szczepana, Ratusz - to tutaj będzie czas na udział w spektakularnym, kolorowym i pachnącym grzanym winem jarmarku bożonarodzeniowym. Wieczorem przejazd na Słowację. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Bratysławy. Obiadokolacja* i nocleg.
 
Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na Wzgórze Zamkowe: panorama BRATYSŁAWY, Hrad i gmach parlamentu. Spacer do Katedry św. Marcina - miejsca koronacji królów z dynastii Habsburgów, Rynek Główny z Rynkiem Franciszkanów, Pałac Prymasowski, Stary Ratusz (Radnice), Brama Michalska. Czas wolny i udział w jarmarku w stolicy Słowacji. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do kraju w późnych godzinach nocnych.

* dopłata do 1 obiadokolacji +45 zł

Zakwaterowanie:

Hotel *** k/ Bratysławy (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami).

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE
Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE
Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE
Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE
Linia południowa: Tychy - KATOWICE

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg.

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION (tel. 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl).
Autokary główne wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic wyjazdy z pozostałych miast na zasadzie "połączeń antenowych" realizowanych przy minimum 6 osobach.

Cena zawiera:

Przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja), 1 nocleg ze śniadaniem w hotelu *** k/ Bratysławy (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i za usługi przewodników lokalnych: ok. 30 EUR. 

Info praktyczne

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie. 

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki