Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:
Weź udział w wyjątkowym jarmarku świątecznym, skosztuj tradycyjnych specjałów regionalnych, wsłuchaj się w koncertujących muzyków, wybierz najlepsze świąteczne prezenty dla swoich bliskich. I przede wszystkim: baw się dobrze!!
Program:

1 dzień
Wyjazd wg. rozkładu jazdy. Przejazd do MELK, drugiego co do wielkooeci opactwa Benedyktynów w Europie. Klasztor z barokowym kościołem p.w. św. Piotra i Pawła należy do najwspanialszych obiektów architektonicznych Europy. Przejazd do SALZBURGA, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja*, nocleg.

2 dzień
Po śniadaniu, zwiedzanie: Pałac Mirabell z ogrodami,spacer po Starym Mieście - Katedra św. Ruprechta, kościół św. Piotra, Getreidegasse - najstarsza i jedna z najpiękniejszych ulic Salzburga, Dom Mozarta, Katakumby św. Piotra, Residentzplatz, pomnik Mozarta. Czas wolny, możliwość spędzenia czasu na Jarmarku Świątecznym. Wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

3 dzień
Powrót do Polski w godzinach porannych.

* dopłata do 1 obiadokolacji: 60 zł.

Zakwaterowanie:

Hotel turystyczny lub pensjonat k/ Salzburga (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami).

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE
Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE
Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE
Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE1 nocleg w hotelu **/*** w Pradze (pokoje 2, 3-os. z łazienkami)
Linia południowa: Tychy - KATOWICE

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg.

4/ Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION.

Położenie

1. Melk, Austria
2. Salzburg, Austria

Cena zawiera:

Cena zawiera: przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja), 1 nocleg ze śniadaniem w hotelu lub pensjonacie k/ Salzburga (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i za usługi przewodników lokalnych: ok. 30 EUR, świadczeń nie wymienionych w ofercie. 

Info praktyczne

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
 

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki