Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:
Weź udział w wyjątkowym jarmarku świątecznym, skosztuj tradycyjnych specjałów regionalnych, wsłuchaj się w koncertujących muzyków, wybierz najlepsze świąteczne prezenty dla swoich bliskich. I przede wszystkim: baw się dobrze
Program:

1 dzień
Wyjazd wg. rozkładu jazdy. Przejazd do TROPICAL ISLANDS RESORT - żaru tropików w centrum Europy. Temperatura powietrza 25°C, temperatura wody w basenie imitującym ocean 30°C, tropikalna bujna roślinność, palmy, piaszczysta plaża z leżakami, sauny, fitness, restauracje, bary, sklepy, kawiarnie… raj dla całej rodziny. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja*, nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Przejazd do BERLINA, zwiedzanie z pilotem: Brama Branderburska, Reichstag i miejsce przebiegu Muru berlińskiego oraz Kolumna Zwycięstwa. Aleja Unter den Linden, Muzeum Pergamon. Czas wolny na uczestnictwo w Jarmarku Świątecznym. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Przyjazd do kraju późnym wieczorem.

* dopłata do 1 obiadokolacji: 65 zł.

Zakwaterowanie:

Hotel **/*** k/ Berlina (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami).

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE
Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE
Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE
Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE
Linia południowa: Tychy - KATOWICE

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg.

4/ Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION.

Położenie

1. Krausnick-Groß Wasserburg, Niemcy
2. Berlin, Niemcy

Cena zawiera:

Przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja), 1 nocleg ze śniadaniem w hotelu **/*** k/ Bratysławy (pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i za usługi przewodników lokalnych: ok. 25 EUR, biletu wstępu na teren Tropikalnych Wysp - ceny grupowe od 29 EUR (szczegóły na www.tropical-islands.de), świadczeń nie wymienionych w ofercie. 

Info praktyczne

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
 

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki