Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

Miejscowość PRIMOŠTEN – Hotel ZORA*** z basenem z podgrzewaną morską wodą, położony na cyplu bezpośrednio przy żwirkowej plaży, ok. 300 m od centrum turystycznego miasteczka. Posiada ładnie i stylowo wyposażone pokoje z łazienkami, każdy pokój z TV SAT, balkonem lub tarasem i klimatyzacją.

1 dzień
Wyjazd z KRAKOWA o godz. 05:30, KATOWIC o godz. 06:30, GLIWIC o godz. 07:00. Przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry do Chorwacji. Wieczorem przyjazd do hotelu tranzytowego w okolicy Zagrzebia, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na wybrzeże Adriatyku do miasteczka NIN – zwiedzanie liczącego prawie 3000 lat najstarszego królewskiego miasta Chorwacji zaliczanego do najstarszych miast basenu Morza Śródziemnego. Zobaczymy m.in. kościół św. Mikołaja uważany za symbol miasta oraz kościół św. Krzyża znany jako najmniejsza katedra na świecie. Miasto jest również znane z solanek a sól z Nin uważana jest za jedną z najbardziej ekologicznych soli morskich na świecie. Przejazd do ZADARU – zwiedzanie starego miasta które jest prawdziwym otwartym muzeum pod gołym niebem a fortyfikacje miasta zostały wpisane na listę UNESCO. Klimatu miastu nadają kościoły z czasów republiki Weneckiej, pałace rodzin szlacheckich niegdyś zamieszkujących półwysep, zabytki z czasów rzymskich Oktawiana Augusta. Przejazd do lokalnej winnicy, opowieść o historii i tradycji produkcji wina i degustacja win połączona z poczęstunkiem. Wieczorem przyjazd do Hotelu ZORA***, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 – 9 dzień
Wypoczynek połączony z wycieczkami:

– Split + Trogir + zakupy na targu: całodniowa wycieczka którą rozpoczniemy od zwiedzania miasta SPLIT – Stare Miasto z Pałacem Dioklecjana, Ratusz, malowniczy port z promenadą. TROGIR – zwiedzanie miasta położonego na małej wyspie: Katedra w stylu weneckim, mury okalające Starówkę. Na zakończenie zwiedzania wizyta na lokalnym targu.

– Park Narodowy KRK: półdniowa wycieczka do Parku położonego na terenie ukształtowanym przez rzekę o tej samej nazwie – zwiedzanie muzeum etnograficznego, spacer trasą pieszą umożliwiający zaobserwowanie 17 kaskad jakie pokonuje rzeka przy niewielkiej różnicy wysokości, dla chętnych kąpiel pod wodospadem.

9 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd do Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację i Czechy. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Planowany powrót do miast wyjazdowych ok godz. 22:00-23:30

Zakwaterowanie:
 • 1 nocleg tranzytowy w hotelu**/***, pokoje 2 – os z łazienkami (obiadokolacja z napojem – serwowana,   śniadanie – bufet)
 • 7 noclegów z HB w Hotelu Zora*** w pokojach 2 – os z łazienkami (śniadania i kolacje – bogaty bufet z napojami z automatu: woda mineralna, białe i czerwone wino) korzystanie z basenu, sauny, siłowni, leżaków przy basenie
Transport:

1) Miejsca w autokarze są przydzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

2) Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 25 kg i bagażu podręcznego o wadze do 10 kg.

3) Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic. Z pozostałych miast przy minimum 6 osobach za dodatkową opłatą organizowane są tzw. połączenia antenowe. Połączenia antenowe mogą być realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

4) Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

5) Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z Biurem tel 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl.

Cena zawiera:
 • przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka pilota
 • 1 nocleg tranzytowy w hotelu**/***, pokoje 2 – os z łazienkami (obiadokolacja z napojem-serwowana, śniadanie-bufet)
 • 7 noclegów z HB w Hotelu Zora*** w pokojach 2 – os z łazienkami (śniadania i kolacje – bogaty bufet z napojami z automatu: woda mineralna, białe i czerwone wino) korzystanie z basenu, sauny, siłowni, leżaków przy basenie
 • ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)
 • opłata na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP)
 • podatek VAT
Cena nie zawiera:
 • DOPŁATA do taxy hotelowej, degustacji wina, przewodników, słuchawek: + ok 60 Euro. Bilety wstępu: Katedra w Splicie: ok 25 HRK, Katedra w Trogirze: ok 25 HRK, Park Krk: ok. 75 HRK. Waluta: 1 HRK (Kuna) = ok 0,65 zł
 • Dopłata do pokoju 1 – osobowego: + 490,00 zł W Hotelu ZORA*** jest możliwość dokupienia obiadów w cenie 12 euro/obiad + 3 euro napoje
 • Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne wg. cennika hotelu
Info praktyczne
 • Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie
 • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki