Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

Zbiórka w Krakowie godz. 07:30 ul. Kopernika przy Hotelu Wyspiański. Przejazd autokarem na Słowację (granica Chyżne) do miejscowości TRSTENA gdzie zatrzymamy się na krótki postój na zakupy. Następnie przejazd do nowoczesnego kompleksu basenów termalnych MEANDER PARK ORAVICE. Odwiert geotermalny w słowackich Orawicach sięga głębokości 1611 m, jego temperatura wynosi 58°C, a woda na potrzeby term schłodzona jest do temperatury 28 – 38°C, która  utrzymuje się przy każdej pogodzie i o każdej porze roku. Woda w termalnych basenach kąpielowych zawiera mikroelementy i minerały, znajdziemy w niej: mangan, wapń, magnez, lit, żelazo, siarczany, wodorowęglany, leczy schorzenia reumatyczne, dróg moczowych, nerek. Kąpiel w basenach relaksuje i odpręża oraz korzystnie wpływa na ogólne samopoczucie. Pobyt na basenach trwa około 4 godzin. Na terenie obiektu znajdują się: szatnie, prysznice, toalety, kawiarnia i lunch bar (orientacyjne ceny: kawa, herbata: 2 EUR, ciepły posiłek od 6 EUR). W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski.  Planowany przyjazd do Krakowa około godz. 18:00.

Zakwaterowanie:

Wycieczka jednodniowa (brak noclegu) 

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu. 

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE 

Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE 

Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE 

Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE 

Linia południowa: Tychy - KATOWICE 

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION (tel. 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl).
Autokary główne wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic wyjazdy z pozostałych miast na zasadzie "połączeń antenowych" realizowanych przy minimum 6 osobach.

Cena zawiera:
  • przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja),
  • opłaty drogowe i parkingowe,
  • opieka pilota,
  • bilet wstępu do Meander Park Oravice – 4 godz,
  • ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR,
  • podatek VAT.
Cena nie zawiera:
  • Dokument wymagany do przekroczenia granicy:  dowód osobisty lub paszport,
  • Należy zabrać: klapki i ręcznik kąpielowy.
Info praktyczne
  • Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie,
  • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki