Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

1 dzień – piątek
Wyjazdy: KRAKÓW godz. 07:30, KATOWICE godz. 08:40, CZECHOWICE  godz. 09:30. Przejazd przez Słowację do miejscowości MODRA nazywanej „Perłą Małych Karpat”, wizyta w winiarni połączona z degustacją wina. Przejazd do Bratysławy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – sobota
Śniadanie, zwiedzanie BRATYSŁAWY: Wzgórze Zamkowe z Pałacem Prezydenckim, Katedra świętego Marcina, Pałac Prymasowski, Rynek z Ratuszem, Plac Hviezdoslava, Brama Michalska. Czas wolny na zakupy. Przejazd do hotelu, przygotowanie do zabawy. Wieczorem, w godzinach 19:00 – 01:00  zabawa Andrzejkowa z muzyką /zespół muzyczny/, menu: trzy dania ciepłe, zimna płyta wędlin i serów, sałatki, kawa, herbata, białe i czerwone wino, napoje bezalkoholowe.

3 dzień - niedziela
Śniadanie, wykwaterowanie o godz. 10:00. Przejazd do dzielnicy Bratysławy - DEVINA, zwiedzanie pozostałości średniowiecznego zamku zbudowanego na potężnej skale u ujścia rzeki Morawy do Dunaju. W starożytności znajdował się w tym miejscu rzymski posterunek graniczny. Wyjazd do Polski. Przyjazd do CZECHOWIC ok godz. 17:30, KATOWIC,  ok. godz. 18:30,  KRAKOWA  o godz. 19:30.

Zakwaterowanie:

2 noclegi w Hotelu PLUS*** w Bratysławie, pokoje 2- 3 osobowe z łazienkami, TV.

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu. 

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE 
Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE 
Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE 
Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE 
Linia południowa: Tychy - KATOWICE 

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

4/ Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION. 

Położenie

1. Modra, Słowacja
2. Bratysława, Słowacja

Cena zawiera:

Przejazd autokarem klasy lux  /klimatyzacja, barek, WC, DVD/, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi w Hotelu PLUS*** w Bratysławie, pokoje 2- 3 osobowe z łazienkami, TV, 2 śniadanie – bufet, 1 obiadokolacja: dwa dania + napój, 1 obiadokolacja  z zabawą Andrzejkową – wg programu, degustacja wina w winiarni w Małych Karpatach, opieka pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR,  KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR,, podatek VAT

Cena nie zawiera:

Dopłata do pokoju 1-osobowego + 160,00 zł, cena nie zawiera taxy hotelowej: 4 euro , wstępu do Zamku Devin:  ok. 5 euro, kolejność zwiedzania może ulec zmianie, cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Info praktyczne

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki