Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

1 dzień - sobota

Wyjazdy: KRAKÓW godz. 06:30, KATOWICE godz. 07:40, CZECHOWICE  godz. 08:30. Przejazd przez Słowację do BRATYSŁAWY, zwiedzanie  miasta Wzgórze Zamkowe z Pałacem Prezydenckim, Katedra świętego Marcina, Pałac Prymasowski, Rynek z Ratuszem, Plac Hviezdoslava, Brama Michalska. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorem, w godzinach 19:00 – 01:00 zabawa Andrzejkowa z muzyką /zespół muzyczny /, menu: trzy dania ciepłe, zimna płyta wędlin i serów, sałatki, kawa, herbata, białe i czerwone wino, napoje bezalkoholowe.

2 dzień - niedziela


Śniadanie, wykwaterowanie o godz. 10:00. Przejazd do dzielnicy Bratysławy - DEVINA, zwiedzanie pozostałości średniowiecznego zamku zbudowanego na potężnej skale u ujścia rzeki Morawy do Dunaju. W starożytności znajdował się w tym miejscu rzymski posterunek graniczny. Przejazd do centrum Bratysławy – czas wolny. O godz. 14:00 wyjazd do Polski. Przyjazd do CZECHOWIC  ok godz. 19:00, KATOWIC ok. godz. 20:00, KRAKOWA ok godz. 21:00.

Zakwaterowanie:

1 nocleg w Hotelu PLUS*** w Bratysławie, pokoje 2- 3 osobowe z łazienkami, TV.

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu. 

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE 
Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE 
Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE 
Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE 
Linia południowa: Tychy - KATOWICE 

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu. 

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. 

4/ Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION. 

Położenie

1. Bratysława, Słowacja
2. Devín, Słowacja

Cena zawiera:

przejazd autokarem klasy lux  /klimatyzacja, barek, WC, DVD/, opłaty drogowe i parkingowe, 1 nocleg w Hotelu PLUS*** w Bratysławie, pokoje 2- 3 osobowe z łazienkami, TV, 1 śniadanie – bufet, 1 obiadokolacja z  integracyjna z muzyką – wg programu, opieka pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR,  KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT

Cena nie zawiera:

dopłata do pokoju 1-osobowego + 80,00 zł, cena nie zawiera taxy hotelowej: 2,00 euro/noc , wstępu do Zamku Devin:  ok. 5 euro, kolejność zwiedzania może ulec zmianie, cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Info praktyczne

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki