Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

1 dzień BASTEI - KÖNIGSTEIN
Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Niemiec. W godzinach porannych przyjazd do BASTEI n/Łabą - rezerwat skalny z ponad 200 metrowymi pionowymi skałami, punktami widokowymi wznoszącymi się ponad 100 m nad poziom rzeki Łaby. Przejazd do nigdy nie zdobytej twierdzy KÖNIGSTEIN - zwiedzanie skarbca, zbrojowni, sali aprowizacji, studni (152 m głębokości). W czasie II wojny światowej znajdował się tutaj obóz jeniecki z którego jako jedynemu udało się uciec francuskiemu generałowi Henri Giraud. Przejazd do hotelu koło Drezna, zakwaterowanie, obiadokolacja*, nocleg.

2 dzień MIŚNIA - 
DREZNO
Śniadanie. Przejazd do MISNI, zwiedzanie jednej z najsłynniejszych na świecie Manufaktur Porcelany liczącej ponad 300 lat. Wizyta w Muzeum pozostawia niezapomniane wrażenie i podziw dla kunsztu rękodzielników. Miśnia to nie tylko ”porcelana”, ale również zamek Albrechtsburg wraz z ewangelicką katedrą św. Jana i Donata. Przejazd do centrum DREZNA, zwiedzanie miasta m.in.: Stare Miasto, Augustusbrucke, Zwinger, Pałac Królów i Elektorów, Katedra św. Trójcy, Orszak Książąt (24 tys. ceramicznych płytek przedstawiających 800 letnią dynastię Wettynów), Pałac Taschenberg, Altmarkt, Protestancki Kościół Matki Bożej, Landhaus. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do kraju w późnych godzinach nocnych.

*dopłata do 1 obiadokolacji +55 zł

Zakwaterowanie:

Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Drezna, pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami.

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE

Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE

Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW - KATOWICE

Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE

Linia południowa: Tychy - KATOWICE

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg.

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION.

Położenie

1. Drezno, Niemcy
2. Miśnia, Niemcy
3. Königstein, Niemcy

Cena zawiera:

Cena zawiera: przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja), 2 noclegi w hotelu **/*** w okolicach Drezna (pokoje 2, 3-os. z łazienkami), 2 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodnika w Dreźnie: 35 EUR,
- dopłata do pokoju 1-osobowego + 100 zł,
- dopłata do 1 obiadokolacji + 55 zł,
- cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Info praktyczne

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- napoje do obiadokolacji inne niż woda płatne we własnym zakresie.

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki