Dostępne terminy
Cena od:
Kategoria:

Program:

1 dzień 
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd do BUDAPESZTU. Zwiedzanie z przewodnikiem: Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, Kościół Macieja, Brama Wiedeńska, Zamek Królewski, Cytadela - wieczorna panorama Budapesztu. Obiadokolacja* w mieście lub w hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. 

2 dzień 
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Węgier: objazd po Wyspie Małgorzaty, ruiny klasztoru Dominikanek, spacer Aleją Artystów, Teatr Letni. Następnie Węgierska Akademia Nauk, kościół św. Stefana. Park Vorasliget, Zamek Vajdahunyad. Przejazd pod gmach Parlamentu, spacer przez Plac Wolności do Katedry św. Stefana. Powrót do hotelu, przygotowanie do kolacji. Uroczysta kolacja ( ok. 3 godziny) w Czardzie węgierskiej - bogaty stól szwedzki, ponad 30 potraw, napoje bez ograniczeń: piwo, wino, szampan, muzyka cygańska, program folklorystyczny*. Powrót do hotelu, nocleg. 

3 dzień 
Śniadanie. Przejazd do miejscowości SZENTENDRE - spacer po centrum, krótkie zwiedzanie: Kościół św. Piotra i Pawła, Katedra Serbska, Muzeum Marcepanu. Przejazd do miejscowości VISEHRAD - historycznego miasteczka, które w średniowieczu było stolicą Węgier, zobaczymy tam ruiny cytadeli. Następnie przejazd do ESZTERGOM, zwiedzanie największej na Węgrzech Bazyliki (5-ta co do wielkości na świecie). W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do kraju w późnych godzinach wieczornych.

*dopłata do 2 obiadokolacji (w tym jednej ALL-INCLUSIVE) +190 zł

Zakwaterowanie:

Zakwaterowanie w hotelu *** w Budapeszcie (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami).

Transport:

1/ Autobusy podstawowe wyjeżdżają z Katowic lub Krakowa. Z pozostałych miast realizowane są tzw. połączenia antenowe przy min. 6 osobach, realizowane różnymi środkami transportu: samochód osobowy, bus, pociąg, autobusy liniowe. Połączenia antenowe potwierdzane są na 72 godziny przed datą wyjazdu.

Linia zachodnia: Wrocław - Opole - Gliwice - KATOWICE
Linia północna A: Łódź - Częstochowa - KATOWICE
Linia północna B: Warszawa - Kielce - KRAKÓW
Linia wschodnia: Rzeszów - Tarnów - KRAKÓW - KATOWICE
Linia południowa: Tychy - KATOWICE

2/ Przewozy antenowe są skomunikowane ze sobą co może powodować oczekiwanie w miejscach przesiadkowych, zwłaszcza w terminach powrotu.

3/ Każdy pasażer może zabrać ze sobą 1 szt. bagażu podstawowego do 20 kg i bagażu podręcznego o wadze do 5 kg.

Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości po uzgodnieniu z Biurem ARION (tel. 12/632-01-50 lub e-mail: arion@arion.pl).
Autokary główne wyjeżdżają z Krakowa lub Katowic wyjazdy z pozostałych miast na zasadzie "połączeń antenowych" realizowanych przy minimum 6 osobach.

Położenie

1. Budapeszt, Węgry
2. Szentendre, Węgry
3. Esztergom, Węgry

Cena zawiera:

Cena zawiera: przejazd autokarem klasy lux (WC, DVD, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja), opłaty drogowe na trasie przejazdu, 2 noclegi w hotelu *** w Budapeszcie (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami), 2 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR, podatek VAT.

Cena nie zawiera:

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodnika w Budapeszcie: ok. 6000 HUF,
Dopłata do pokoju 1-osobowego: 190 zł,
Dopłata do 2 obiadokolacji (w tym 1 ALL-INCLUSIVE), n
apoje do obiadokolacji inne niż woda płatne we własnym zakresie.

Info praktyczne

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie,
Wszystkie pozostałe świadczenia są dodatkowo płatne.

Terminy i ceny
Brak oferty spełniającej podane kryteria
adminWyniki