Wczasy 2019 nad Bałtykiem – Łeba i Jastrzębia Góra

Brak pomysłów na wakacje? Spieszymy z pomocą! Biuro Podróży Arion zaprasza Państwa na tegoroczne wczasy w nadbałtyckich kurortach – Łebie i Jastrzębiej Górze. Proponujemy wakacje z dojazdem autokarem i pełnym wyżywieniem – zakwaterowanie w świetnych ośrodkach wczasowych blisko Morza zagwarantuje Państwu komfortowy wypoczynek i niezapomniane doznania.

Mogą Państwo wybrać pobyt 8-dniowy lub 11-dniowy – organizujemy wczasy w terminach czerwcowych, a więc przed szczytem sezonu, aby uczestnicy wyjazdu uniknęli typowych dla lipca i sierpnia tłumów na plaży i mogli cieszyć się nadmorskim klimatem bez stresu. W cenie wczasów zapewniamy także dodatkowe atrakcje. W przypadku wczasów w Łebie jest to ognisko z kiełbaskami i wycieczka z przewodnikiem na Hel, natomiast osoby, które wybiorą wczasy w Jastrzębiej Górze będą miały okazję uczestniczyć w wycieczce do Trójmiasta oraz zwiedzą Muzeum Figur Woskowych w Jastrzębiej Górze.

Już dziś warto zarezerwować czerwcowy wyjazd nad Bałtyk, zapewniając sobie i swoim bliskim miłe chwile w najpiękniejszych zakątkach polskiego wybrzeża. Piaszczyste plaże, malownicze klify, czyste powietrze i wiele ciekawych atrakcji pozwolą Państwu na zrelaksowanie się i oderwanie od codziennych obowiązków. Zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy wyjazdów z pewnością znajdą dla siebie ciekawe zajęcia i spędzą czas w satysfakcjonujący sposób. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych wczasów nad Bałtykiem, chętnie udzielimy dodatkowych informacji. Zapraszamy do kontaktu!

Wczasy w Łebie

adminWczasy 2019 nad Bałtykiem – Łeba i Jastrzębia Góra