Szwecja – weekend na morzu

Zapraszamy Państwa na wrześniowy, weekendowy rejs! To świetna propozycja dla osób, które już były na dłuższym, wakacyjnym urlopie i są chętne na krótką, intensywną i pełną wrażeń wyprawę. Organizowana przez Biuro Podróży Arion wycieczka „Szwecja – weekend na morzu” obejmuje dwa noclegi na promie STENA LINE, dwa śniadania i dwie obiadokolacje.

Po nocnej przeprawie promowej z Gdyni będą mogli Państwo zobaczyć najbardziej znane miejsca, punkty widokowe i zabytki położonego na 30 wyspach miasta – Karlskrony. Ta wpisana na listę UNESCO malownicza miejscowość doskonale nadaje się na rozpoczęcie przygody ze szwedzką historią, kulturą i architekturą. Kolejnym punktem wycieczki będzie zwiedzanie miasta Kalmar i znajdującego się w nim Zamku Kalmarskiego oraz barokowej Katedry. Uczestnicy wycieczki przejadą także mostem olandzkim prosto na wyspę Olandię! W drodze powrotnej dotrą Państwo do Gdańska i będą mieli okazję zwiedzić zabytkowe centrum miasta z lokalnym przewodnikiem. Zobaczą Państwo m.in. Ratusz, Katedrę, ul. Długą i pomnik Neptuna.

Jeśli szukają Państwo pomysłu na wrześniowy weekend, zapraszamy na szwedzką przygodę! Termin wycieczki to 13.09-15.09 i jest już potwierdzony – w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji o programie wycieczki do Szwecji i o pozostałych wyjazdach z oferty naszego Biura Podróży.

adminSzwecja – weekend na morzu