Średniowieczna biesiada w Pradze

Nasza propozycja nie jest zwyczajną wycieczką – to wyjątkowy wyjazd dla prawdziwych koneserów. Oprócz zwiedzania najpiękniejszych zakątków Pragi i Kutnej Hory, będą mieli Państwo okazję uczestniczenia w niezapomnianej, średniowiecznej biesiadzie!

Ta 3-dniowa wycieczka pozwoli Państwu na zapoznanie się z najbardziej znanymi praskimi zabytkami i odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w stolicy Czech, takich jak Plac Wacława, Most Karola, zegar „Orloj”, Złota Uliczka, czy też Katedra św. Wita. Atrakcją wyjazdu będzie biesiada w średniowiecznej karczmie – opcja ALL INCLUSIVE pozwoli uczestnikom na próbowanie przysmaków do woli! W menu różnego rodzaju mięsa, dania wegetariańskie, wędliny, sery, piwa, wina i napoje bezalkoholowe. Biesiada zostanie urozmaicona programem artystycznym z muzyką na żywo – to będzie z pewnością niezapomniany wieczór!

Po tej niesamowitej przygodzie, odwiedzimy również wpisane na listę UNESCO miasto Kutna Hora – tam zobaczymy Kaplicę Czaszek, Studnię Miejską i Kościół św. Barbary, a następnie udamy się w drogę powrotną do Polski. Proponowana przez nas średniowieczna przygoda to doskonały pomysł na spędzenie niebanalnego wrześniowego weekendu z przyjaciółmi – zapraszamy!

adminŚredniowieczna biesiada w Pradze