Słowenia – perła Europy

Słowenia to niedoceniany i bardzo często pomijany przez turystów kraj. Wiele osób jedynie przejeżdża przez Słowenię w drodze do Chorwacji, Czarnogóry lub Włoch, a jest to z pewnością miejsce, w którym warto zatrzymać się na dłużej. Choć Słowenia jest bardzo małym krajem, ma do zaoferowania bardzo wiele. Adriatyk, górskie szlaki, alpejskie jeziora i jedne z najbardziej znanych na świecie jaskiń – to wszystko znajdą Państwo na powierzchni porównywalnej do przeciętnego polskiego województwa!

Proponowana przez nas 5-dniowa wycieczka autokarowa do Słowenii pozwoli uczestnikom na odkrycie najbardziej znanych miejsc w tym kraju i przekonanie się, że Słowenia jest prawdziwą Perłą Europy. W planie wycieczki znajdą Państwo m.in. zwiedzanie zamku Bled położonego nad malowniczym Jeziorem Bled, spacer wąwozem Vintgar, czy też zwiedzanie niesamowitej Jaskini Postojnej. Wśród zaplanowanych atrakcji jest również zwiedzanie skalnego zamku Predjama, stolicy Słowenii – Lublany oraz plażowanie na plaży w Piranie. Ten krótki, aczkolwiek obfitujący w mnóstwo niesamowitych wrażeń wyjazd to idealny pomysł zarówno dla osób kochających aktywne spędzanie czasu, jak również dla miłośników przyrody i fanów zwiedzania zabytków historycznych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Biuro Podróży Arion – mogą Państwo wybierać spośród różnych dostępnych terminów od maja do września, a cena wycieczki do Słowenii obejmuje przejazd, wyżywienie i opiekę pilota-przewodnika oraz ubezpieczenie.

adminSłowenia – perła Europy