Słowacja – Baseny Termalne w Oravicach

Meander Park Oravice to nowoczesny kompleks basenów termalnych na terenie Słowacji – ten czynny przez cały rok obiekt stanowi idealne miejsce na jednodniowy wypad z rodziną. Temperatura wody w Basenach Termalnych w Oravicach utrzymywana jest na stałym poziomie 28-38 °C , dlatego relaksujące chwile w Meander Park mogą Państwo przeżyć zarówno latem, jak i zimą. Baseny termalne to nie tylko sposób na odpoczynek i spędzenie czasu w aktywny sposób – woda zawiera mnóstwo korzystnych dla ludzkiego organizmu mikroelementów, takich jak żelazo, magnez, wapń, mających leczniczy wpływ na nerki, układ moczowy i stawy.

W ofercie Biura Podróży Arion znajdą Państwo jednodniową wycieczkę do kompleksu Meander Park Oravice – w cenie zawarty jest przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota, a także bilet wstępu na 4 godziny. Taki krótki, zimowy wyjazd z pewnością wpłynie pozytywnie na Państwa samopoczucie i pozwoli na pełne odprężenie. Termin wycieczki – 21 lutego 2019r., przypada w czasie ferii zimowych w województwie lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim – wyjazd do Meander Park Oravice może być doskonałym sposobem na wykorzystanie ostatnich wolnych chwil przed powrotem do szkoły i codziennych obowiązków.

Dodatkowo, w drodze na Słowację będą Państwo mieli możliwość zrobienia zakupów podczas postoju w miejscowości Trstena. Słowackie przysmaki będą na wyciągnięcie ręki! Wystarczy tylko zapakować klapki, strój kąpielowy i zarezerwować miejsce w autokarze – zapraszamy na niezapomniany pobyt w kompleksie Basenów Termalnych w Oravicach. Całodniowa przygoda za jedyne 120zł za osobę 🙂

adminSłowacja – Baseny Termalne w Oravicach