Portugalia – pomysł na słoneczną wyprawę

Portugalia to najdalej na zachód wysunięty kraj Europy – od lat przyciąga odkrywców oraz podróżników spragnionych niespotykanych nigdzie indziej widoków i smaków. Niezwykle urozmaicony krajobraz, przepyszne jedzenie i wiele miejsc wartych poznania – Portugalia intryguje i zachęca do odwiedzenia o każdej porze roku.

Wśród oferowanych przez biuro podróży Arion wycieczek znajdą Państwo wyjątkową wyprawę do Portugalii, w trakcie której uczestnicy będą mieli okazję poznać najważniejsze zakątki tego pięknego kraju. Program wycieczki objazdowej obejmuje zwiedzanie takich miejsc, jak Braga, Porto, Coimbra, Fatima, Batalha, czy wreszcie majestatyczna stolica – Lizbona. Warto wspomnieć o kilku ważnych punktach organizowanej przez nas wyprawy, są to m.in. rejs rzeką Duoro, zwiedzanie dworca São Bento w Porto, sanktuarium w Fatimie, klasztoru Hieronimitów i dzielnicy Alfama w Lizbonie… a także wiele, wiele innych miejsc, dzięki którym poznają Państwo Portugalię z każdej perspektywy.

W ciągu kilku dni będzie można zobaczyć najpiękniejsze zabytki, poznać ciekawe fakty związane z historią Portugalii i posmakować znanych portugalskich potraw – bacalhau, francesinhy, pasteis de nata, czy też caldeirady. Popijając tradycyjne porto poczują Państwo klimat, którego ciężko doszukać się jakimkolwiek innym europejskim kraju. Stojąc na najdalej wysuniętym na zachód punkcie naszego kontynentu – Cabo da Roca, będą Państwo mieli świadomość, że dalej już tylko… Ameryka 🙂

Zachęcamy do skorzystania z oferty dla prawdziwych koneserów – niezapomniana wyprawa do słonecznej Portugalii to niewątpliwie przygoda, którą warto przeżyć. Cena wycieczki obejmuje przelot, transfery autokarem, noclegi, śniadania, kolacje, opiekę pilota oraz ubezpieczenie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących proponowanej wycieczki lotniczej do Portugalii prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 

 

adminPortugalia – pomysł na słoneczną wyprawę