Odkryj uroki Szwajcarii!

Podczas proponowanej przez nas wycieczki zobaczą Państwo najpiękniejsze miejsca w Szwajcarii. Ten niesamowity kraj kojarzący się przede wszystkim z bankami, zegarkami, czekoladą i zapierającymi dech w piersiach górskimi widokami ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji i z pewnością będzie świetnym wyborem na krótki urlop w 2020r. Na organizowanej przez nas 6-dniowej wycieczce objazdowej ujrzycie Państwo najważniejsze miejsca w Szwajcarii i poczujecie niezwykły klimat tego kraju! Zachęcamy do zapoznania się z planem wyjazdu i do zaplanowania przyszłorocznego urlopu już dziś.

Jesteśmy przekonani, że ogromną atrakcją wyjazdu organizowanego przez Biuro Podróży Arion będzie zwiedzanie kwiatowej wyspy na Jeziorze Bodeńskim, czyli Wyspy Mainau. To miejsce, w którym można zobaczyć różnorodne gatunki egzotycznych kwiatów, a także jedną z największych motylarni w Europie. Plan wycieczki obejmuje także zwiedzanie znanych najbardziej znanych szwajcarskich miast – m.in. Zurychu, Berna, Lucerny, Genewy, Lozanny. W każdym z nich zobaczą Państwo najważniejsze zabytki i będą mieli okazję przespacerowania się pięknymi uliczkami. Dodatkowo plan naszej wycieczki obejmuje zwiedzanie malowniczo położonego nad Jeziorem Genewskim zamku Château de Chillon, którego widok na tle ośnieżonych alpejskich szczytów z pewnością zapadnie Państwu w pamięć na długo! To tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji – jesteśmy przekonani, że Szwajcaria zachwyci wszystkich uczestników wycieczki i rozbudzi w Państwu ciekawość oraz chęć jeszcze lepszego poznania tej części Europy.

Proponowana wycieczka objazdowa po Szwajcarii planowana jest w dwóch terminach – w maju i czerwcu 2020r. Cena zawiera przejazd, zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje, a także opiekę pilota i ubezpieczenie. Zachęcamy do kontaktu z Biurem Podróży – chętnie udzielimy dodatkowych informacji!

adminOdkryj uroki Szwajcarii!