Muzyczna uczta dla zmysłów – Koncert Filharmoników Wiedeńskich

Każdy miłośnik muzyki klasycznej powinien choć raz w życiu wziąć udział w niezapomnianym wydarzeniu, jakim jest Koncert Filharmoników Wiedeńskich. Raz w roku pałacowe ogrody Schönbrunn zamieniają się w scenerię godną najlepszych artystów świata – znani dyrygenci i muzycy dają w tym miejscu wyjątkowy koncert na świeżym powietrzu, a przyciąga on rokrocznie około 100 000 osób! W roku 2020 koncert odbędzie się 21 maja.

Jeżeli podziwianie Filharmoników Wiedeńskich na żywo jest na Państwa liście marzeń, to zachęcamy do skorzystania z oferty naszego Biura Podróży. Wyjątkowa wycieczka do Wiednia łączy w sobie uczestnictwo w koncercie oraz zwiedzanie najważniejszych zabytków austriackiej stolicy. Nie tylko będą Państwo mogli zanurzyć się w pięknych dźwiękach „Snu nocy letniej”, ale zobaczą na własne oczy najcudowniejsze dzieła architektoniczne Wiednia. W trakcie wycieczki przespacerują się Państwo po Starym Mieście, zobaczą Katedrę św. Szczepana, Operę, Hofburg i wiele, wiele innych charakterystycznych dla Wiednia miejsc.

3-dniowa wycieczka organizowana przez Biuro Podróży Arion z Krakowa obejmuje przejazd autokarem, noclegi, wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji oraz opiekę pilota. Dodatkowo, w drodze powrotnej do Polski zatrzymamy się w Zespole Parkowo – Pałacowym LEDNICE – VALTICE na terenie czeskich Moraw. Zachęcamy do rezerwacji online!

adminMuzyczna uczta dla zmysłów – Koncert Filharmoników Wiedeńskich