Malownicza Toskania – włoska perełka

Toskania to włoski region, który jest rozpoznawalny na całym świecie dzięki produkcji wysokogatunkowych win oraz oliwy z oliwek. Do tej malowniczej krainy ściągają każdego roku miliony turystów, aby skorzystać z możliwości odwiedzenia bardziej i mniej znanych winnic i gajów oliwnych – zobaczenie na własne oczy procesu produkcji oraz degustacja tych włoskich specjałów to z pewnością niezapomniane przeżycie!

Jednak Toskania to nie tylko kraina wina i oliwy – to przede wszystkim region z wieloma pięknymi miastami, które docenią miłośnicy historii, kultury i sztuki. Podczas wycieczki do Toskanii z pewnością warto zwiedzić jej stolicę – Florencję z majestatyczną Katedrą Santa Maria del Fiore, Mostem Złotników oraz Palazzo Pitti. Inne ważne punkty na mapie Toskanii to oczywiście Piza z Krzywą Wieża, czy też piękne średniowieczne miasteczka, jak Siena, Cortona i Lucca.

Wszystkie te miejsca mogą Państwo zobaczyć wybierając się na wycieczkę oferowaną przez Biuro Podróży Arion – zachęcamy do rezerwacji!

adminMalownicza Toskania – włoska perełka