Majowe zwiedzanie – Zamość, Sandomierz, Baranów Sandomierski, Roztocze

Proponujemy Państwu krótki, majowy wypad do niezwykle malowniczego regionu Polski – podczas oferowanej wycieczki będą Państwo mieli okazję zobaczyć najpiękniejsze miejsca południowo-wschodniego krańca naszego kraju. Ten intensywny, 3-dniowy wyjazd będzie obfitował w zwiedzanie zabytków historii i kultury, takich jak muzea, kościoły, cerkwie i zamki.

W trakcie pierwszego dnia wyjazdu zobaczą Państwo m.in. piękne wodospady w Rezerwacie „Nad Tanwią”, Kaplicę Objawień w Krasnobrodzie, Muzeum Etnograficzne w Guciowie i Cerkiew prawosławną w Szczebrzeszynie. Atrakcje zaplanowane na kolejne dni wycieczki to: zwiedzanie browaru i zabudowań Ordynacji Zamojskiej w Zwierzyńcu, spacer pięknymi uliczkami Zamościa i zwiedzanie Pałacu Zamoyskich, Bazylika Katedralna w Sandomierzu i renesansowy zamek w Baranowie Sandomierskim.

Wymienione punkty to tylko część programu naszej niezwykle ciekawej wycieczki – więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ. W cenie wyjazdu zawarte są przejazdy, śniadania i obiadokolacje oraz opieka przewodnika-pilota. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zapoznania się ze szczegółowym programem wycieczki – jesteśmy przekonani, że proponowany przez nas region Polski miło Państwa zaskoczy!

adminMajowe zwiedzanie – Zamość, Sandomierz, Baranów Sandomierski, Roztocze