Komunikaty wyjazdowe

Wycieczka Szwajcaria w terminie 28.06 – 05.07.2021
Komunikat z dnia 22.06.2021

Miejsca wyjazdowe:
Godz. 04:10 KRAKÓW – ul. Wielicka/Powstańców Wlkp., Terminal Autobusowy „PODGÓRZE SKA”- peron 7
Godz. 04:30 WIELICZKA – ul. Piłsudskiego, pętla autobusowa MPK

  1. Do uczestnictwa w wycieczce wymagany jest Unijny Certyfikat COVID-19 w języku angielskim poświadczający ozdrowienie lub szczepienie (14 dni od otrzymania drugiej dawki szczepionek Pfizer, Moderna czy Astra Zeneca, albo 14 dni po pierwszej dawce w przypadku ozdrowieńców lub 30 dni w przypadku szczepionki Johnson & Johnson).
  2. Certyfikat Unijny można uzyskać poprzez Internetowe Konto Pacjenta, poprzez aplikację mObywatel lub proszę pytać w swojej placówce POZ.
  3. W autobusie, miejscach publicznych a w niektórych krajach również na ulicy obowiązuje noszenie maseczki. O aktualnych zasadach będzie informował pilot grupy w trakcie trwania wycieczki.

Tel Alarmowy do Organizatora czynny wyłącznie w godzinach wyjazdu: 781-892-523

Dotyczy wyjazdu: TRYDENT i TYROL WŁOSKI

Uprzejmie informujemy że ze względu na przedłużenie ograniczeń pandemicznych we Włoszech wyjazd do Trydentu po uzgodnieniu z Profesorem został przeniesiony
na termin 14-18.09.2021.

Dotyczy wyjazdu: Koncert Filharmoników Wiedeńskich

Filharmonia Wiedeńska informuje, że ze względu na trwającą pandemię Covid-19, Koncert Sen Nocy Letniej 2021 w ogrodach Pałacu Schönbrunn odbędzie się tylko z podobnymi ograniczeniami jak w zeszłym roku, czyli bez udziału szerokiej publiczności. W związku z powyższym wycieczkę Wiedeń – Morawy z udziałem w Koncercie Filharmoników Wiedeńskich przenosimy na czerwiec 2022 roku.
Szczegóły dotyczące wyjazdu podamy w późniejszym terminie.

adminKomunikaty wyjazdowe