Jesienna wyprawa – 5 dni w magicznej Gruzji

Nie mają Państwo planów na początek października? Biuro Podróży Arion daje Państwu niepowtarzalną możliwość odwiedzenia magicznej Gruzji! Pięciodniowa wycieczka w zupełności wystarczy, aby zobaczyć najpiękniejsze zakątki tego kraju i „zarazić się” miłością do gruzińskiego jedzenia. Nasza oferta obejmuje przelot z Katowic, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i liczne atrakcje, które przybliżą uczestnikom wyjazdu różnego rodzaju charakterystyczne dla Gruzji zachowania i tradycje.

W trakcie wycieczki „Magiczna Gruzja” zwiedzą Państwo m.in. zabytki Tbilisi, przejadą Gruzińską Drogą Wojenną i zobaczą zapierające dech w piersiach widoki podczas off-roadowego przejazdu do Kazbegi. Plan wycieczki obejmuje również zwiedzanie Singhaghi, kompleksu architektonicznego w Annanuri, starożytnego skalnego miasta Uplistsikhe, czy też katedry Svetitskhoveli w Mtskhecie.

Gruzja to kraj, który zachwyci wielbicieli dobrego wina i przepysznego jedzenia – w trakcie wyjazdu będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w degustacji wina, warsztatach wypieku gruzińskiego chleba i wytwarzania tradycyjnego deseru – Churchkheli. Wyjazd rozpocznie się 7 października – zachęcamy do rezerwacji już dziś! Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wycieczki do Gruzji, prosimy o kontakt.

Gruzja – Uplistsikhe

adminJesienna wyprawa – 5 dni w magicznej Gruzji