Jarmarki Bożonarodzeniowe

Grudzień to nie tylko czas intensywnych przygotowań do Świąt, ale również doskonały moment na odwiedzenie jednego z wielu Jarmarków Bożonarodzeniowych odbywających się w najpiękniejszych miastach Europy. Takie jarmarki cieszą się ogromną popularnością i co roku przyciągają tłumy turystów z różnych krajów – wycieczka na Jarmark Bożonarodzeniowy to świetna okazja do poznania lokalnych tradycji, skosztowania świątecznych przysmaków i nabycia gwiazdkowych upominków dla bliskich.

Niezmiennie od lat bardzo dużą popularnością cieszą się Jarmarki Bożonarodzeniowe zlokalizowane stosunkowo blisko naszego kraju, do których można bez problemu dojechać w krótkim czasie. W ramach oferty Biura Podróży Arion mogą Państwo udać się na jeden z niezapomnianych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Czechach, Niemczech, Austrii, Słowacji i na Węgrzech. Proponujemy zarówno wyjazdy typu „express”, bez noclegu, jak również wycieczki z noclegiem. Obie wersje wyjazdów oprócz głównej atrakcji – uczestnictwa w fantastycznym Jarmarku Świątecznym obejmują również zwiedzanie najważniejszych atrakcji i zabytków danego miasta.

W tym roku proponujemy Państwu kilka opcji wyjazdów na Jarmarki Bożonarodzeniowe – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Jeżeli interesuje Państwa krótszy wyjazd, bez noclegu – proponujemy wycieczki na Jarmarki Bożonarodzeniowe odbywające się w Wiedniu, Dreźnie i Budapeszcie. Gwarantujemy, że atmosfera tych miast w zachwycającej, świątecznej oprawie pozostanie Państwu w pamięci na długo. Dla osób poszukujących odrobinę dłuższego wyjazdu na Jarmark Bożonarodzeniowy przygotowaliśmy wycieczki do Salzburga, Pragi, Wiednia+Bratysławy oraz Berlina+Tropical Island.

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo krótszy czy dłuższy wyjazd, wycieczka na Jarmark Bożonarodzeniowy z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny – chwila odpoczynku od świątecznych przygotowań przyda się każdemu! Zapraszamy!

adminJarmarki Bożonarodzeniowe