Jak wykorzystać ostatnie dni wakacji?

Choć tegoroczne wakacje wielkimi krokami zbliżają się do końca, to nadal istnieje wiele możliwości wykorzystania pozostałego czasu w ciekawy sposób. Wśród wycieczek organizowanych przez Biuro Podróży Arion można znaleźć kilka wyjazdów odbywających się w terminach zbiegających się z końcem wakacji.

Naszym klientom proponujemy trzydniową wycieczkę do Wiednia i Morawskiego Krasu, podczas której można zwiedzić piękną stolicę Austrii i zobaczyć Park Krajobrazowy z niepowtarzalnymi formacjami krasowymi i jaskiniami – ten krótki, intensywny wyjazd z pewnością będzie wspaniałym zakończeniem letniego wypoczynku.

Inną ciekawą opcją jest wycieczka do dwóch stolic położonych nad Dunajem – Bratysławy oraz Wiednia, połączona ze zwiedzaniem malowniczej Doliny Dachau. Piękne widoki i zwiedzanie cennych zabytków to doskonały plan na wykorzystanie ostatnich dni wakacji.

Kolejna propozycja to wyjazdu do Wilna, Kowna i Troków – ta krótka wycieczka pokaże Państwu, jak pięknym krajem jest Litwa i będzie świetną okazją do bliższego poznania jednego z naszych sąsiadów.

Zachęcamy do kontaktu i rezerwowania wycieczek – warto wykorzystać ostatnie dni wakacji w jak najlepszy sposób!

 

 

adminJak wykorzystać ostatnie dni wakacji?