Holandia – Ogrody kwiatowe Keukenhof, Amsterdam, Haga, Rotterdam

Wiatraki, rowery, tulipany… słysząc te 3 słowa większość ludzi ma jedno skojarzenie – Holandia. Ten położony w sąsiedztwie Niemiec i Belgii kraj jest kilkukrotnie mniejszy od Polski, jednak kryje w sobie mnóstwo atrakcji, które przyciągają turystów z całego świata.

Najpopularniejszą wiosenną atrakcją Holandii są niewątpliwie Ogrody Kwiatowe Keukenhof – ten zapierający dech w piersiach park jest największym tego typu miejscem na świecie. Na powierzchni 32 hektarów mogą Państwo zobaczyć ponad 7 milionów kwitnących cebulek kwiatowych, w tym ponad 800 gatunków tulipanów. Wiosenna wycieczka do Keukenhof to gwarancja niezapomnianych wrażeń, spektakularnych pokazów i przede wszystkim widowiskowego morza kwiatów, które z pewnością zachwyci każdego.

W roku 2018 Park Keukenhof jest otwarty dla turystów w dniach 22.03 – 13.05, a jego dogodne położenie w pobliżu Amsterdamu, Hagi i Rotterdamu pozwala na zaplanowanie niezwykle interesującej wycieczki połączonej ze zwiedzaniem tych znanych miast.

Autokarowa wycieczka do Holandii organizowana przez Biuro Podróży Arion będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem – zapraszamy!

adminHolandia – Ogrody kwiatowe Keukenhof, Amsterdam, Haga, Rotterdam