11-dniowa przygoda – Macedonia, Grecja, Włochy

Ta wyjątkowa, 11-dniowa wycieczka objazdowa to propozycja dla miłośników intensywnych, wypełnionych wrażeniami wyjazdów! W trakcie wycieczki uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć najpiękniejsze zakątki trzech krajów południowej Europy – Macedonii, Grecji i Włoch.

Pierwszy etap organizowanej przez nas wyprawy to Macedonia – w planie zwiedzania jest przejście ścieżką widokową nad Kanionem Matki i spędzenie nocy w miejscowości Ochryd, położonej nad pięknym jeziorem Ochrydzkim. Następnie uczestnicy wycieczki przejadą do Grecji, aby odkryć najsłynniejsze zabytki i miejsca związane z kulturą antyczną. W programie wycieczki znajdują się między innymi takie miejsca, jak Vergina i grób Filipa II, Saloniki z Białą Wieżą, Kanał Koryncki, czy też ruiny świątyni Apollina w Delfach. W trakcie odkrywania najpiękniejszych zakątków Grecji nie zabraknie oczywiście zwiedzania stolicy kraju – Aten oraz wizyty w majestatycznych, wykutych w skałach monastyrach – Meteorach. Program zawiera również elementy rozrywkowo-kulinarne: uczestnicy wezmą udział w wieczorze greckim oraz w degustacji greckich win.

Następnie przemieścimy się promem do Włoch, gdzie zwiedzimy romantyczną Wenecję! Zobaczymy m.in. Plac św. Marka, Most Rialto i Pałac Dożów. W tym pięknym włoskim mieście zakończy się program zwiedzania i następnego dnia uczestnicy wycieczki udadzą się autokarem w kierunku Polski. Brzmi zachęcająco? Jesteśmy przekonani, że taka wycieczka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom pełnych zwiedzania i atrakcji podróży. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji tego niezapomnianego wyjazdu w terminie majowym lub wrześniowym.

admin11-dniowa przygoda – Macedonia, Grecja, Włochy