Włochy to kraj unikatowych zabytków, pięknych widoków i pysznego jedzenia. Doskonałą okazją, by poczuć wyjątkowy klimat włoskich miasteczek, zwiedzić wymarzone zakątki i rozkoszować się słoneczną pogodą jest wyjazd na wycieczkę objazdową do Włoch. Tego typu wczasy pozwolą na maksymalne wykorzystanie urlopu i umożliwią zobaczenie miejsc, które są obowiązkowym elementem każdej wycieczki na Półwysep Apeniński.

Wenecja, Werona, Padwa, Jezioro Garda – to miejsca, które będą mieli okazję zobaczyć uczestnicy wycieczki objazdowej do Włoch „Romantyczna Italia”. Wyjazd do północnej części Włoch będzie z pewnością niezapomniany dla turystów w każdym wieku. Program obejmuje takie atrakcje, jak Bazylika św. Antoniego w Padwie, Dom Julii w Weronie, Plac św. Marka w Wenecji i wiele innych słynnych obiektów, bez których nie spósób sobie wyobrazić wycieczki objazdowej do Włoch.

Nieco dłuższa i obejmująca wiele fantastycznych atrakcji wycieczka objazdowa do Włoch to „Włoskie ABC”. Podczas tego wyjazdu zobaczą Państwo Wenecję, Watykan, Rzym i Florencję, czyli prawdziwe włoskie perełki! Most Rialto, Bazylika św. Piotra, Schody Hiszpańskie, Plazzo Vecchio to tylko niektóre miejsca, które będą mieli okazję zobaczyć uczestnicy wyjazdu – starannie opracowany program wycieczki ucieszy miłośników obiektów sakralnych, fanów zwiedzania muzeów oraz osoby pragnące relaksu w niezapomnianej, włoskiej atmosferze.

Kolejna propozycja to wycieczka objazdowa do Włoch „Klimaty Toskanii”. Jadąc do tego popularnego regionu Włoch będą mieli Państwo możliwość zwiedzenia takich miast, jak Arezzo, Cortona, Lucca, Siena, Florencja, a także udania się na przepiękną wyspę Elbę i zwiedzenia winnic w regionie Chianti. Malownicze toskańskie wzgórza, pyszne wino i unikatowe zabytki gwarantują, że taka wycieczka objazdowa do Włoch będzie niezapomniana!