Wycieczka objazdowa Budapeszt

Biuro Podróży ARION przygotowało dla Państwa wycieczkę objazdową „Praga – Wiedeń – Budapeszt” – jej program obejmuje zwiedzania Pragi, Wiednia i Budapesztu. W ciągu 5 dni uczestnicy będą mogli więc zapoznać się z najbardziej znanymi zabytkami naszych południowych sąsiadów.
Już pierwszego dnia uczestnicy naszej wycieczki objazdowej będą mieli możliwość zwiedzenia z przewodnikiem np. praskiego klasztoru na Strachovie lub katedry św. Wita. Następnego dnia nastąpi ciąg dalszy zwiedzania Pragi a pod wieczór przejazd do hotelu położnego na granicy czesko-austriackiej.
Dzień trzeci będzie poświęcony Wiedniowi – razem z przewodnikiem uczestnicy wycieczki objazdowej zobaczą Ringstrasse i Operę, Hofburg, Teatr Dworski i Ratusz. W planie jest również spacer po Starym Rynku.
Dzień czwarty wycieczki objazdowej zacznie się się od śniadania i przejazdu do Schonbrunnu, gdzie mieści się dawna letnia rezydencja cesarska. Po południu wycieczka będzie już we Budapeszcie. Ze wzórza Gellerta będzie można zobaczyć nocną panoramę stolicy Węgier.
Cały piąty dzień wycieczki objazdowej zostanie poświęcony na zwiedzania z przewodnikiem Budapesztu. Planowane atrakcje to między innymi: Wzgórze Zamkowe, Kościół Macieja, Zamek Królewski i Park Vorasliget.
Oferowana wycieczka objazdowa do Budapesztu gwarantuje zwiedzanie z przewodnikiem, 4 noclegi ze śniadaniami, opiekę pilota i lokalnego przewodnika. Terminy wycieczek to ostatni weekend kwietnia, 16 – 20 maja, 13 – 16 czerwca, 11 – 15 lipca, 12 – 16 września i 3 – 7 października. Już dziś zaplanuj wyjazd na i zarezerwuj wycieczkę objazdową do Budapesztu organizowaną przez Biuro Podróży ARION!
wycieczka objazdowa Budapeszt