Wycieczka karnawałowa do Wenecji

wycieczka na karnawał w wenecji

Zapraszamy Państwa na niesamowitą podróż do Wenecji w trakcie trwania karnawału. Wyjazd z Polski jest 25 lutego, powrót 1 marca 2017 roku.

Podczas wycieczki karnawałowej będzie okazja do zwiedzenia Padwy, wysp Murano i Burano oraz oczywiście  czas aby przespacerować się po  zachwycającej Wenecji.

W trakcie wyjazdu mają Państwo zagwarantowany nocleg w hotelu trzygwiazdkowym w pokojach 2-osobowych z łazienkami. Pozostałe dwie noce to nocne przejazdy autokarem klasy lux.

Oprócz zakwaterowania i transportu, cena wycieczki zawiera także opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, ubezpieczenia NNW oraz dwa śniadania w formie bufetu.
Należy się liczyć z dodatkowymi wydatkami: biletami na statek wycieczkowy, przewodnika po Wenecji oraz ewentualnego wstępu do Campanilli (około 10 euro).

Prosimy nie zapomnieć o zabraniu masek i/lub kostumiów karnawałowych! W czasie karnawału w Wenecji na placu Świętego Marka odbywają się parady przebierańców, w których warto wziąć udział. Jeśli nie jako uczestnik to na pewno jako widz!