Weekend majowy za granicą oferty

Weekend majowy za granicą oferty

Chcesz spędzić weekend majowy za granicą? W naszej ofercie znajdziesz niezapomniane wyjazdy do Włoch, Czech, Austrii, Niemiec i na Ukrainę. Sprawdź programy wycieczek objazdowych i wybierz ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

  • Marzysz o poznaniu zabytków Rzymu, Wenecji, Werony, Florencji i Padwy? Wyjedź z nami na jedną z wycieczek objazdowych do Włoch i odkryj romantyczne zakątki słonecznej Italii!
  • A może pragniesz zabrać rodzinę na weekend majowy 2017 do majestatycznego Wiednia i zobaczyć carskie rezydencje? Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi wyjazdu do malowniczej Austrii – sprawdź plan zwiedzania, opcje transportu i zakwaterowania.
  • Osoby, które nie chcą wyjeżdżać zbyt daleko mogą wybrać ofertę krótkiej wycieczki objazdowej do Czech. Na turystów czeka tam przepiękna Praga, Morawski Kras, Karlove Vary i Kutna Hora. Idealna opcja na weekend majowy za granicą!
  • Weekend majowy to również świetny czas na odwiedzenie Berlina i Poczdamu – oferowana przez nas wycieczka objazdowa do Niemiec to doskonały pomysł na spędzenie miłych chwil z rodziną lub przyjaciółmi.
  • Dla prawdziwych koneserów przygotowaliśmy wycieczkę na weekend majowy 2017 we Lwowie – już wkrótce przedstawimy szczegóły oferty!

Biuro Podróży Arion ma do zaoferowania wycieczki objazdowe na każdą kieszeń, dla turystów w każdym wieku – gwarantujemy, że zorganizowane przez nas wyjazdy na weekend majowy będą pełne atrakcji. Zapraszamy!