Wczasy Hiszpania 2017

Hiszpania to kraj, do którego niezależnie od pory roku przyjeżdżają turyści z całego świata. Morze, góry i mnóstwo zabytków historycznych sprawiają, że każdy jest w stanie znaleźć w tym kraju coś interesującego – zarówno miłośnicy spędzania wczasów na plaży, jak i osoby uwielbiające zwiedzanie muzeów. Różnorodność dostępnych atrakcji i zdecydowana przewaga dni słonecznych nad pochmurnymi to zalety, dzięki którym wczasy w Hiszpanii są niezapomniane.

Mimo sporej odległości od Polski, Hiszpania cieszy się popularnością nie tylko jeśli chodzi o dłuższe, tygodniowe lub dwutygodniowe wczasy, ale jest także modnym kierunkiem na krótsze, np. weekendowe wyjazdy. City break w Barcelonie, Madrycie lub Maladze? Obecnie dzięki regularnym, stosunkowo niedrogim połączeniom realizowanym przez polskie porty lotnicze krótkie wycieczki do Hiszpanii wyraźnie zyskały na popularności. To ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w trakcie długiego weekendu, oryginalna forma uczczenia rocznicy ślubu lub niebanalny pomysł na wieczór kawalerski/panieński – każda okazja jest dobra, aby odwiedzić najpiękniejsze zakątki Półwyspu Iberyjskiego.

Costa del Sol, Costa Brava, Costa Blanca, Costa Dorada, a może Costa de la Luz? Każde z hiszpańskich wybrzeży jest na swój sposób niezwykłe – zachwycają one niesamowitymi widokami, bezkresnymi plażami i lazurową, przejrzystą wodą, której temperatura zachęca do kąpieli. Wczasy w Hiszpanii to doskonały wybór dla osób w każdym wieku – znajdziemy tam gwarne kurorty stworzone dla młodzieży oraz małe, ciche wioski, które spełnią oczekiwania osób starszych i rodzin z dziećmi. Zarezerwuj niezapomniane wczasy w pięknym miejscu – wybierz idealny dla siebie region Hiszpanii i spędź tam urlop swojego życia!